B43541A9397M002
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43541A9397M
B43541A9397M002 Hakkında
EPCOS B43541A9397M002, 390µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile +85°C çalışma sıcaklığında 8000 saat ömür garantisi sağlar. 100 Hz'de 200mOhm ESR ve 290mOhm impedans değerleriyle genel amaçlı güç kaynağı uygulamalarında, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilir. 10kHz'de 4.8A ripple akım kapasitesi, düşük frekans uygulamalarda 2.78A (100Hz) sağlayabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 290 mOhms
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.8 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V