B43540G2827M2
CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540G2827M2
B43540G2827M2 Hakkında
EPCOS B43540G2827M2, 820 µF kapasitanslı, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipi ile PCB'ye kolay entegrasyon sağlayan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 90 mOhm ESR değeri ile düşük empedans özellikleri sayesinde güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve endüstriyel uygulamalarda filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. 3.54 A ripple current kapasitesi ile 10000 saatlik ömür garantisi (85°C'de) bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V