B43540G2687M62
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540G2687M
B43540G2687M62 Hakkında
EPCOS B43540G2687M62 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans değeri ve 250V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'lere hızlı ve güvenli şekilde bağlanabilir. 10000 saat ömür süresi 85°C'de garanti edilmektedir. ±20% tolerans ile işletim sıcaklığı -40°C ile 85°C arasında değişebilir. 110mOhm ESR ve 3.1A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, şarj deneyleri ve enerji depolama uygulamalarında başarıyla kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V