B43540G2687M002
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540G2687M
B43540G2687M002 Hakkında
EPCOS (TDK) B43540G2687M002 serisi alüminyum elektrolitik kondansatör, 680 µF kapasitans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 250V nominal gerilim ve ±20% tolerans ile tasarlanan bu bileşen, 110 mOhm ESR değerine sahiptir. Snap-In radial kasa tasarımıyla, through-hole montajı destekler. 100 Hz'de 3.1A ripple current kapasitesiyle, lineer güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saatlik ömrü vardır. Bileşen Obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V