B43540G2567M62
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540G2567M62
B43540G2567M62 Hakkında
EPCOS B43540G2567M62, 560 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajla genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipinde radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 3 bacaklı snap-in konfigürasyonuna sahiptir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür garantisi ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 2.52A ripple akımı kapasitesi vardır. Güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrolü gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V