B43540F2687M80
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540F2687M80
B43540F2687M80 Hakkında
EPCOS B43540F2687M80, 680 µF kapasitansı ve 250V rated voltage'a sahip radial through-hole alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipiyle PCB'ye sabitlenir. -40°C ile 85°C arası çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 100 Hz'de 2.87 A ripple current kapasitesine ve 100 mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, converter devrelerinde ve filtreleme işlemlerinde kullanılır. ±20% toleransla üretime gelmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V