B43540F2687M62
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540
B43540F2687M62 Hakkında
EPCOS B43540F2687M62, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışan bu bileşen, ±20% toleransa sahip olup genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radyal, snap-in montaj tipi ile through-hole takılı PCB'lerde kullanılır. 100mOhm ESR ve 120mOhms impedans değerleriyle, 2.87A ripple current kapasitesi 100Hz'de sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve gürültü bastırma uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V