B43540F2128M007
CAP ALUM 1200UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540
B43540F2128M007 Hakkında
EPCOS B43540F2128M007, 1200 µF kapasitansına sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 60 mOhm ESR ve 75 mOhm impedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 4.43 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 60mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V