B43540E2567M87
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540E2567M
B43540E2567M87 Hakkında
EPCOS B43540E2567M87, 560 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilime sahip bu komponent, radyal snap-in kasa tipinde tasarlanmıştır ve through-hole montajına uygundur. ±20% tolerans ve 130 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de ölçülmüştür. -40°C ile 85°C arasında çalışan bileşen, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 2.48 A ripple akım kapasitesi 100 Hz'de belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri, AC/DC dönüştürücüler ve filtreleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V