B43540E2567M000
CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540E2567M
B43540E2567M000 Hakkında
EPCOS B43540E2567M000, 560 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial, snap-in kasa tipi ile PCB'ye montajı yapılır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi vermektedir. 100 Hz'de 130 mOhm ESR ve 2.48 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.48 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V