B43540E2277M2
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540E2277M
B43540E2277M2 Hakkında
EPCOS B43540E2277M2 serisi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 270 µF kapasitans ve 250V nominal gerilimle genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montajı için tasarlanmış radyal, snap-in kasa tipiyle, 3 uçlu konfigürasyonda sunulur. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100Hz'de 1.52A ripple akımı ve 270mOhm ESR değerleriyle güç kaynakları, filtreleme devrelerine ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 270mOhm @ 100Hz
Impedance 320 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.52 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V