B43540C9337M7
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C9337M
B43540C9337M7 Hakkında
EPCOS B43540C9337M7, 330µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 190mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımında (2.33A @ 100Hz) yüksek stabilitesi sayesinde güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde tercih edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen ve 10.000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 190mOhm @ 100Hz
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.33 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V