B43540C9277M80
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C9277M
B43540C9277M80 Hakkında
EPCOS B43540C9277M80, 270 µF kapasitansya ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleri ile genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve filtreleme devrelerinde kullanıma uygundur. -40°C ile 85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.18 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V