B43540C9227M7
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C9227M
B43540C9227M7 Hakkında
B43540C9227M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 220 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltajı ile güç kaynakları, inverterler ve güç dönüştürücü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% toleransı ve 10000 saat ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. 280 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı 1.97A'ye çıkar. -40°C ile +85°C arasında çalışır. Snap-In montaj tipi ile yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında hızlı yerleştirme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V