B43540C9227M002
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C9227M
B43540C9227M002 Hakkında
EPCOS B43540C9227M002, 220 µF kapasitanslı, 400V voltaj değerlendirimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montajlı, 3 bacaklı paket ile gücü sisteme entegre eder. 100 Hz'de 280 mOhm ESR ve 330 mOhm impedans özellikleri ile düşük seri direnç sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 1.97 A ripple akımı taşıyabilir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V