B43540C9227M000
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C9227M
B43540C9227M000 Hakkında
EPCOS B43540C9227M000, 220µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı radial can-snap-in paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85°C'de 10.000 saat ömür ile, -40°C ile +85°C arasında çalışır. 100Hz'de 1.97A ripple akım ve 280mOhm ESR değerleri taşır. ±20% toleransı ile, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V