B43540C5227M82
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C5227M
B43540C5227M82 Hakkında
EPCOS B43540C5227M82, 220 µF kapasitanslı, 450 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisiyle -40°C ile +85°C arasında çalışır. 100 Hz'de 440 mOhm ESR (Eşdeğer Seri Direnç) ve 1.87 A ripple akımı kapasitesiyle genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V