B43540C5227M2
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C5227M
B43540C5227M2 Hakkında
EPCOS B43540C5227M2, 220 µF kapasitanslı, 450 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile radyal kasa tasarımına sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömrü (85°C'de) özelliğine sahiptir. 440 mOhm ESR değeri ve 1.87 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreler ve AC/DC konvertörlerde tercih edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında stabilite sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.87 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V