B43540C5187M87
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C5187M
B43540C5187M87 Hakkında
EPCOS B43540C5187M87, 180 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in montaj tipi ile transformatör, güç kaynağı ve enerji elektronikleri devrelerine montajlanır. ±20% tolerans ve 10000 saatlik ömrü (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalarda sağlıklı çalışma sağlar. -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında stabildir. ESR değeri 540 mOhm @ 100Hz, ripple akım yeteneği 1.69 A @ 100 Hz'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100Hz
Impedance 770 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V