B43540C5187M82
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43540C5187M
B43540C5187M82 Hakkında
EPCOS B43540C5187M82, 180 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in 3 leadli paket tipi ile sağlanan bu komponentin ESR değeri 100 Hz'de 540 mOhm olup, düşük frekans ripple current kapasitesi 1.69 A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saatlik ömür süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100Hz
Impedance 770 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V