B43540C5187M80
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C5187M80
B43540C5187M80 Hakkında
EPCOS B43540C5187M80, 180 µF kapasitansı ve 450V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj tipi ile through-hole PCB tasarımlarında yerleştirilir. 10.000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlanır. ±20% tolerans ve 540mOhm ESR değerleriyle güç kaynakları, filtreleme devre kartları, amplifikatörler ve genel DC uygulamalarında kullanılmaya uygundur. -40°C ile 85°C arasında stabil çalışma performansı sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 540mOhm @ 100Hz
Impedance 770 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V