B43540C2827M87
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C2827M87
B43540C2827M87 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43540C2827M87, 820 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tasarımında olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda gücü düzenleme, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponentin ESR değeri 100Hz'de 110mOhm ve ripple current kapasitesi 100Hz'de 3.22A'dir. 10000 saat ömrü garanti edilmektedir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Endüstriyel, telekomünikasyon ve consumer elektronik cihazlarında kullanıma uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V