B43540C2827M000
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540C2827M
B43540C2827M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540C2827M000 bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. 820 µF kapasitans değeri ve 200V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türü sayesinde döner kontaktlı konnektörlere hızlı bir şekilde takılabilir. ESR değeri 110mOhm @ 100Hz olup, düşük frekans ripple akımı kapasitesi 3.22A @ 100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 10000 saat ömür sertifikasyonu sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiş, polar yapıda bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 100Hz
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.22 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V