B43540B9397M62
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9397M62
B43540B9397M62 Hakkında
EPCOS B43540B9397M62, 390 µF kapasitansa sahip 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ilethrough-hole uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans, 160 mOhm ESR @ 100Hz ve 2.72 A ripple current özelliğine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10.000 saat ömrü belirtilen bu kondansatör, güç kaynakları, endüstriyel kontrolörler, klima sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler içinde filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.72 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V