B43540B9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9277M62
B43540B9277M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540B9277M62, 270 µF kapasitansa ve 400V nominal gerilimine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 230 mOhm ESR ve 2.03 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı elektronik devrelerinde, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile başlangıç kondansatörlüğü belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.03 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V