B43540B9227M62
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9227M
B43540B9227M62 Hakkında
EPCOS B43540B9227M62, 220 µF kapasitansına ve 400V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipinde 3 terminal ile tasarlanmıştır. 85°C'de 10000 saat ömür süresi sunar ve -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 100Hz'de 290mOhm, ripple akımı ise 100Hz'de 1.76A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konvertörler ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V