B43540B9227M60
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9227M60
B43540B9227M60 Hakkında
EPCOS B43540B9227M60, 220 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montaja uygun olup, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 Hz'de 290 mOhm ESR ve 340 mOhms impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olan kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlamaktadır. 100 Hz'de 1.76 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme kısımlarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.76 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V