B43540B9187M7
CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9187M
B43540B9187M7 Hakkında
B43540B9187M7, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 180 µF kapasiteli, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutuya sahip olup through-hole montaj tipindedir. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10.000 saat ömrü vardır. ESR değeri 330 mOhm (100 Hz'de) olup, ripple current kapasitesi 1.59 A'dir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 330mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.59 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V