B43540B9157M87
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B9157M
B43540B9157M87 Hakkında
EPCOS B43540B9157M87, 150 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial bağlantı tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ESR değeri 420 mOhm @ 100Hz olup, 1.39 A @ 100 Hz ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponentin nominal ömrü 10000 saat @ 85°C'dir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 420mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.39 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V