B43540B5277M87
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B5277M
B43540B5277M87 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43540B5277M87 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 270 µF kapasitansı ve 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Snap-in montaj türü ile düşük frekans ripple akımı 2.16A (@100Hz) kapasitesine sahiptir. 360mOhm ESR değeri ile düşük empedans sunarak, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 360mOhm @ 100Hz
Impedance 510 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V