B43540B5227M7
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B5227M
B43540B5227M7 Hakkında
EPCOS B43540B5227M7 alüminyum elektrolitik kondansatör, 220 µF kapasitans ve 450 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, gücü dağıtma, enerji depolama ve AC filtreleme işlevlerinde kullanılır. 10000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta garantilidir. 440 mOhm ESR ve 620 mOhm impedans değerleri ile düşük frekans gürültü uygulamalarında uygunluk sağlar. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 1.92 A ripple akımı tolerans etmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 620 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.92 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V