B43540B5187M82
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B5187M
B43540B5187M82 Hakkında
EPCOS B43540B5187M82, 180 µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipinde tasarlanmış olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 530 mOhm ESR değeri ile 100 Hz frekansında çalışabilir ve 1.54 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile gücü, enerji depolama, filtreleme ve düzenleme devrelerinde tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 100Hz
Impedance 760 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V