B43540B5157M7
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B5157M
B43540B5157M7 Hakkında
EPCOS B43540B5157M7, 150 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile üretilmiştir. -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma aralığına ve 85°C'de 10.000 saat ömür sertifikasyonuna sahiptir. ESR değeri 640 mOhm'dur ve 100 Hz'de 1.35 A ripple akımı taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, konverterler ve audio/video ekipmanlarında filtreleme, destek ve enerji depolamada kullanılan endüstriyel standar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 640mOhm @ 100Hz
Impedance 910 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V