B43540B5127M60
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B5127M60
B43540B5127M60 Hakkında
EPCOS B43540B5127M60, 120 µF kapasitesi ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 10000 saatlik ömre sahiptir. 800mOhm ESR değeri ve 1.21A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılım için uygundur. Through-hole montaj özelliği ile PCB'lere kolay entegre edilebilir. Güç kaynakları, filtreleme, ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 800mOhm @ 100Hz
Impedance 1.14 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V