B43540B2827M82
CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43540B2827M
B43540B2827M82 Hakkında
EPCOS B43540B2827M82, 820 µF kapasitesine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile PCB'ye dik olarak monte edilir. 10000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. ESR değeri 100mOhm @ 100Hz ve 2.97A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında stabil çalışır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile temin edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.97 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V