B43540B2687M87
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2687M
B43540B2687M87 Hakkında
EPCOS B43540B2687M87, 680 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile ürün, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel cihazlarda filtreleme, düzeltme ve enerji depolama görevlerini yerine getirir. 10000 saat ömür garantisi (85°C'de), 2.6A ripple current kapasitesi ve 120mOhm ESR değeri ile yüksek frekans uygulamalarında da tercih edilebilir. -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V