B43540B2687M
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2687M
B43540B2687M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540B2687M, 680 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial paketlemesi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 100 Hz'de 120 mOhm ESR ve 160 mOhm impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 2.6 A ripple akım kapasitesine sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömürlü tasarlanmıştır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi alanlarda kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V