B43540B2477M80
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2477M
B43540B2477M80 Hakkında
EPCOS B43540B2477M80, 470 µF kapasitanslı 200 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kutu paketlemesi ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans ve 10.000 saat ömür süresi (85°C'de) ile genel amaçlı uygulamalara uygundur. 180 mOhm ESR değeri ile 2.06 A ripple akım taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, süzgeçleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V