B43540B2477M62
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43540B2477M
B43540B2477M62 Hakkında
EPCOS B43540B2477M62, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, radial snap-in montaj tipine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saatlik ömre sahiptir. 100Hz'de 2.06A ripple akımı taşıyabilir ve 180mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrolü ve endüstriyel elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. ±20% kapasite toleransı ile standart uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.06 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V