B43540B2397M82
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2397M82
B43540B2397M82 Hakkında
EPCOS B43540B2397M82, 390 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponentin ESR değeri 220 mOhm @ 100Hz'dir. Radyal, snap-in montaj tipine sahip 3 uçlu kasa tasarımı ile güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve filtre devrelerinde yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saat ömrü bulunan kondansatör, 1.88 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile standart uygulamalarda tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V