B43540B2397M2
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2397M2
B43540B2397M2 Hakkında
EPCOS B43540B2397M2, 390 µF kapasitansyonlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya tasarlanmıştır. Radyal, snap-in kutu tipinde, 3 lead bağlantıya sahip bu komponent, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 85°C'de 10000 saatlik ömür, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı ve 1.88A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygun performans sunar. ±20% tolerans ve 220mOhm ESR değeri ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 220mOhm @ 100Hz
Impedance 270 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V