B43540B2128M82
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2128M82
B43540B2128M82 Hakkında
EPCOS B43540B2128M82, 1200 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile doğrudan baskı devre kartına entegre edilir. 10000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantilenir. ±20% tolerans değerine sahiptir. 75 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışırken düşük seri direnç sunmaktadır. 4.05 A ripple akım kapasitesi 100 Hz'de mevcuttur. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda genel amaçlı kullanım için tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 75mOhm @ 100Hz
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V