B43540B2108M80
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540B2108M
B43540B2108M80 Hakkında
EPCOS B43540B2108M80, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajında çalışan bu radial, snap-in montaj tipinde komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 85mOhm ESR ve 110mOhms impedans değerleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 3.69A ripple current kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve through-hole yapısı söz konusudur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 85mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.69 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V