B43540A9687M67
CAP ALUM 680UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9687M
B43540A9687M67 Hakkında
EPCOS (TDK) B43540A9687M67 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 680 µF kapasitans ve 400 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montajı ile lehimlenmiş bağlantılar yerine hızlı takılı kuruluma olanak tanır. 95 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 100 Hz'de 4.05 A ripple akımını yönetebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile elektrik güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 95mOhm @ 100Hz
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.05 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V