B43540A9397M60
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9397M60
B43540A9397M60 Hakkında
EPCOS B43540A9397M60, 390µF kapasitanslı, 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu komponent -40°C ile 85°C işletme sıcaklığında çalışmaktadır. 85°C'de 10000 saatlık yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektroniği cihazlarında, güç kaynakları, invertörler ve motor kontrolü devrelerinde yer almaktadır. 160mOhm ESR ve 2.78A (100Hz) ripple current taşıma kapasitesi ile stabil filtre ve energy storage uygulamalarına uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V