B43540A9397M2
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9397M
B43540A9397M2 Hakkında
EPCOS B43540A9397M2, 390 µF kapasitansına sahip radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 160 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 2.78 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyona uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 160mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.78 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V