B43540A9337M67
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9337M67
B43540A9337M67 Hakkında
EPCOS B43540A9337M67, 330 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage'lı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, 100 Hz'de 180 mOhm ESR değerine ve 2.55 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtering uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devreler için tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V