B43540A9337M002
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9337M
B43540A9337M002 Hakkında
B43540A9337M002, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransta üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda gücü düzenleme, filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 180mOhm ESR ve 230mOhms empedans değerleri ile 100Hz'de 2.55A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisine sahiptir. Through-hole montajı ile endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 180mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.55 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V