B43540A9227M002
CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
B43540A9227M
B43540A9227M002 Hakkında
EPCOS B43540A9227M002, 220µF kapasitanslı, 400V nominal voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. 85°C'de 10000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında güvenilir performans sunar. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı, geniş uygulama yelpazesine uyum sağlamaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 290mOhm @ 100Hz
Impedance 340 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V