B43540A9127M62
CAP ALUM 120UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43540A9127M62
B43540A9127M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43540A9127M62, 120 µF kapasitans ve 400V rated voltage ile tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10000 saat ömürlü (85°C'de) bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir. 510 mOhm ESR ve 1.19 A ripple current (100 Hz) ile güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile genel amaçlı elektronik uygulamalarına uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 510mOhm @ 100Hz
Impedance 600 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.19 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V